28 kwietnia 2022 Aktualności

ZAPRASZAMY NA 20 JUBILEUSZOWY KONGRES MEDYCYNY RODZINNEJ!

1200x628

Toruń stolicą medycyny rodzinnej!

W dniach 2-5 czerwca 2022 roku w Toruniu odbędzie się Jubileuszowy, 20 Kongres Medycyny Rodzinnej „ZDROWIE, PACJENT, RODZINA”, największa w bieżącym roku konferencja naukowa dla lekarzy rodzinnych i lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Stowarzyszenie Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce już po raz dwudziesty organizuje doroczny kongres dla lekarzy rodzinnych oraz lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

W roku 2022 stolicą medycyny rodzinnej stanie się Toruń, do którego już dziś mamy przyjemność Państwa zaprosić.

Jubileuszowy 20 Kongres Medycyny Rodzinnej, w ramach którego się spotykamy, odbędzie się w dniach 2-5.06.2022 roku, pod hasłem „ZDROWIE, PACJENT, RODZINA”.

Wysoka frekwencja uczestników, bogaty i różnorodny program naukowy, wysoki poziom merytoryczny – to niewątpliwie cechy charakterystyczne tego wydarzenia. Organizatorzy żywią głęboką nadzieję, że każdy z uczestników znajdzie tu dla siebie coś ważnego i interesującego.

Kongres jest niewątpliwie dobrą okazją do spotkań z lekarzami, liderami lokalnych środowisk lekarskich, decydentami i nauczycielami medycyny rodzinnej oraz osobami stanowiącymi ważne źródło rekomendacji dla całego środowiska.

Podczas Kongresu zaplanowano bogaty program merytoryczny składający się z 13 sesji wykładowych oraz 10 sesji warsztatowych- w tym SESJI WARSZTATOWEJ MŁODYCH LEKARZY RODZINNYCH. Dodatkowo lekarze praktycy będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań podczas sesji naukowych.

Coroczne wydarzenie jest okazją do wymiany poglądów i czerpania inspiracji. To czas na podsumowanie dotychczasowych działań i osiągnięć oraz wytyczenie nowych zadań stojących przed lekarzami rodzinnymi.

Aktualny program wydarzenia oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej kongresu https://rodzinni.edu.pl/

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO ZAPISÓW I UDZIAŁU W KONGRESIE!