18 września 2020 Wydarzenia

Spotkania MLR online

Jako lekarze rodzinni pracujemy w całej Polsce: od Tatr do Bałtyku i od Białowieży aż do Odry. Niejednokrotnie jesteśmy sami sobie sterem, żeglarzem i okrętem na morzu podstawowej opieki zdrowotnej, a najbliższa zamieszkała wyspa często jest oddalona o kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów. Pomimo tego, że fizycznie jesteśmy od siebie oddaleni, to w sieci wszyscy jesteśmy bliżej niż nam się wydaje.

Spotkania ZOOM MLR to interaktywna ogólnopolska grupa wsparcia zapobiegająca wypaleniu zawodowemu, zwiększająca satysfakcję lekarzy z własnej pracy oraz inspirująca do modyfikacji systemu pracy w naszych praktykach. Jest to bezpieczne środowisko w którym poruszamy tematy błahe i ważkie, a także wszystkie te pomiędzy. Spotkania są prowadzone w przyjaznej i luźnej atmosferze przez młodych lekarzy rodzinnych, dla młodych lekarzy rodzinnych, a także dla lekarzy młodych duchem.

Harmonogram spotkań udostępniany jest na bieżąco w grupie Młodych Lekarzy Rodzinnych na FB. Obowiązuje strój nieformalny, obowiązkowo włączone kamery.